Organy Szkoły | Wydarzenia - lata 2012-2015 | KONCEPCJA PRACY SZKOŁY | Historia szkoły | Patron | Hymn szkoły | Nowy ZAN | Warsztaty przyrodnicze | Matematyka Reaktywacja |

KONCEPCJA PRACY SZKOŁY

KONCEPCJA PRACY SZKOŁY na lata 2013- 2016

to dokument, który powinieneś znać !

Dominik Czajkowski absolwent

15 wrzesień 2006

Liceum im. Tomasza Zana ma prawie 90-letnią tradycję i zajmuje nienaruszalną wysoką pozycję wśród szkół na terenie Pruszkowa i okolic.

Większość naszych absolwentów dostaje się na wyższe uczelnie publiczne. Powszechnie znanym atutem naszej szkoły jest tradycyjny model wychowania, zapewniający uczniom bezpieczeństwo, ład, kulturalną i miłą atmosferę - uczniowie czują się jak w domu.

Absolwentami Liceum im. Tomasza Zana są m.in.: Wojciech Młynarski, Alicja Majewska, Wojciech Żukrowski, Marek Krawczyk - obecny rektor WUM, arcybiskup Henryk Hoser i wielu innych.

Pracownie przedmiotowe są doskonale wyposażone w przyrządy sprzyjające łatwemu przyswajaniu wiedzy. Są to m.in. komputery, mikroskopy, kalkulatory graficzne, rzutniki multimedialne, foliografy itd.

Mamy nadzieję, że chęć nauki w naszej szkole wykażą osoby, którym zależy na wysokim poziomie nauczania, sukcesie w dalszym kształceniu, mające silną motywację do pracy.

Ty też możesz zostać uczniem Liceum Zana - SZKOŁY BEZPIECZNEJ I Z PRAWDZIWYMI TRADYCJAMI !!!