Aktualności | O mnie | Biologia | Album fotograficzny | MATURALNIE |

Król Ewa

Konkurs EKO-Planeta

Zapraszam chętnych z poszczególnych klas do udziału w konkursie.

Zgłoszenia  przyjmuję poprzez LIBRUS do 22 października 2013r.

Wyciąg z Regulaminu XI Edycji Konkursu „Eko-Planeta”

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko-Planeta” organizowany jest przy współpracy merytorycznej z Międzywydziałowym Studium Ochrony Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej  „Pokolenie”.

1. W  roku szkolnym 2013/2014 Konkurs przeprowadzany jest w czterech kategoriach wiekowych:

„Maluch”- uczniowie klas III i IV szkół podstawowych; „Adept” – uczniowie klas V i VI szkół podstawowych; „Junior” – uczniowie gimnazjów; „Żak” – uczniowie liceów i szkół zawodowych;

1. W roku szkolnym 2013/2014 uczestnicy mogą wziąć udział w jednej z dwóch form konkursu:
    1. teście konkursowym (w każdej kategorii wiekowej) opracowanym przy współpracy z  Międzywydziałowym Studium Ochrony Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, składającym się z pytań z zakresu wiedzy o przyrodzie Polski: pytań dotyczących przyrody, biologii, ochrony środowiska (zależnie od kategorii) i zwięzłej części opisowej. Test jest rozwiązywany metodą jednokrotnego wyboru, składa się z 30 pytań (1 punkt za dobrą odpowiedź) oraz zadania opisowego (od  0 do 8 pkt.).

b)    konkursie prac indywidualnych (tylko dla kategorii „Adept”, ”Junior” i „Żak”) w formie pisemnej (max. 10 kartek  A4) lub albumowej na temat: Mieszkańcy pól i łąk”

====================================================================

1. Ogólnopolski Organizator Konkursu potwierdzi udział szkoły w konkursie prac indywidualnych do dnia 29.11.2013 r. nadając kod, którym winna być oznaczona każda praca.
  2. Prace indywidualne wraz z listami imiennymi uczestników (z podziałem na kategorie wiekowe) należy wysłać najpóźniej do 14.01.2014 r.  Ogólnopolskiemu Organizatorowi Konkursu (przesyłka winna zawierać wszystkie zgłoszone do konkursu prace).
        Każda praca indywidualna powinna być oznaczona kodem nadanym przez Organizatora, pieczątką szkoły, kategorią uczestnika oraz imieniem i nazwiskiem wykonawcy.
  1. Prace Konkursowe nie podlegają zwrotowi. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do ich wystawiania i publikowania.
  2. Prace oceni Jury powołane przez patronów naukowych Konkursu..
  3. Konkurs w formie testu zostanie przeprowadzony w dniu 06.03.2014 r. (czas – 45 min.).