Strona główna
2015/2016 | do 2014/2015 |

Osiągnięcia uczniów

2015/2016

Joanna Bogdewicz i Bartosz Wojciechowski w finale matematycznego konkursu Pangea http://pangea.edu.pl/

Zuzanna Wojtczak (3a) po raz kolejny została nagrodzona za swój występ - zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Rosyjskiej.

Gratulujemy Elizie Marcisz sukcesu w Konkursie Wiedzy o Gospodarce Przestrzennej "Zaplanuj swoją przestrzeń" organizowanym przez Politechnikę Warszawską. Eliza znalazła się wśród 10 najlepszych uczestników etapu finałowego.

05.04.2016 roku żeńska drużyna naszej szkoły w składzie: Jadwiga Wojciechowska 1c, Sandra Chromiec 1a i Katarzyna Sokołowska 2b zajęła 8 miejsce w klasyfikacji druzynowej w LV Zawodach Strzeleckich "O Srebrne Muszkiety - 2015/2016" organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Warszawie przy wsparciu i pomocy Wojskowego Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz mazowieckich organizacji i stowarzyszeń o charakterze proobronnym i sportowym.

Wielkie brawa dla Zuzanny Wojtczak (3a) ! Zuzia zajęła III miejsce w konkursie na interpretację piosenki z repertuaru Bohdana Łazuki w III GRODZISKIM PRZEGLĄDZIE PIOSENKI Z TEKSTEM „ Nie można przestać kochać …”. Gala finałowa konkursu, z udziałem mistrza Bohdana Łazuki, odbyła się 08.03.2016r. w sali widowiskowej Grodziskiego Centrum Kultury.

Kasia Sokołowska (2b) zajęła II miejsce w Otwartych Mistrzostwach LO im. T. Kościuszki w strzelectwie sportowym (strzelała z pistoletu pneumatycznego). Dziękujemy Kasi i Jakubowi Ziemińskiemu (2a) za reprezentowanie naszej szkoły. Puchary i dyplomy dla najlepszych zawodników zostały wręczone 17 marca w Dniu Patrona LO im. T. Kościuszki.

więcej:

Nasi szczypiorniści wywalczyli srebrny medal w Mistrzostwach Powiatu Pruszkowskiego

Nasza drużyna piłkarek ręcznych to dziewczyny na medal! Tym razem brązowy Emotikon smile Dziewczęta zajęły III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pruszkowskiego.

Nasze dziewczęta zajęły III miejsce w siatkówce w Mistrzostwach Powiatu Pruszkowskiego. Kolejny puchar do szkolnej kolekcji.

Czworo naszych uczniów : Anna Przybysz (1a), Matylda Maszkiewicz (2a), Jan Charaszkiewicz i Kamil Mianowski (2c) brało udział w eliminacjach centralnych XIX Turnieju Recytatorskiego "Fascynacje", organizowanego przez pruszkowski MDK. Przedstawiali wybrane sceny z "Wesela" S.Wyspiańskiego. Kamil i Matylda zostali laureatami tegorocznej edycji konkursu.

Drużyna chłopców wróciła z Mistrzostw Powiatu Pruszkowskiego w piłce siatkowej z brązowymi medalami i pucharem. Gratulujemy zajęcia trzeciego miejsca naszym siatkarzom!
(10 grudnia 2015)

Mamy kolejny sportowy sukces, tym razem w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym. Dziewczęta zajęły drugie miejsce, a chłopcy trzecie.

Jakub Ziemiński z klasy 2a został wyróżniony w konkursie historycznym „MOJA WIEDZA O II WOJNIE ŚWIATOWEJ ".
Tegoroczna edycja nosiła nazwę : „WIELKIE POSTACIE ZWYCIĘSKIEJ KOALICJI II WOJNY ŚWIATOWEJ” „KONFERENCJE W TEHERANIE, JAŁCIE I POCZDAMIE A SPRAWA POLSKA”.

W szkolnym konkursie wiedzy o HIV/AIDS zwyciężyła SANDRA GOŁĘBIEWSKA z klasy IC. Udzieliła 100% poprawnych odpowiedzi.

Kamil Mianowski z klasy 2c otrzymał stypendium Prezesa Rady Ministrów. Stypendium to przyznaje się uczniowi, który "otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen i wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej w jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy, wyniki co najmniej dobre".

"Śpiewać każdy może", ale Zuzanna Wojtczak z pewnością robi to lepiej niż inni! Wiemy to nie tylko z jej występów podczas szkolnych uroczystości. Do tej pory była nagradzana przez jury różnorodnych konkursów. W listopadzie odniosła kolejne sukcesy: brała udział w Przeglądzie Pieśni Patriotycznej „Viva Polonia" (8.11.2015) oraz w III Przeglądzie Poezji Śpiewanej "Truskawki w Milanówku"(7.11.2015). W obu została wyróżniona.