Liceum Ogólnokształcące im. Tomasza Zana
Strona główna
SAMORZĄD UCZNIOWSKI OGŁOSZENIA AKCJE SAMORZĄDU WOLONTARIAT GALERIA KALENDARZ WYDARZEŃ i IMPREZ KALENDARZ ŚWIĄT NIETYPOWYCH:) SEKCJA PRAWNA - REGULAMINY I AKTY PRAWNE PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO Ordynacja Wyborcza do Samorządu Samorząd Uczniowski - materiały dydaktyczne SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU -LINKI, AKTY PRAWNE, DOKUMENTY i MATERIAŁY DO POBRANIA OPIEKUN SAMORZĄDU

Samorząd Uczniowski

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

SAMORZĄD UCZNIOWSKI 

Rok szkolny 2017/2018

Samorzad_Uczniowski_LO_im._T._Zana_IX.2017(1).pptx

 

Spotkania Samorządu Uczniowskiego z samorządami klasowymi

odbywają się we WTORKI - obowiązkowe dla wszystkich przedstawicieli klas i Zarządu SU

oraz w CZWARTKI - SKW oraz sekcje według potrzeb 

Spotkania odbywają się na długiej przerwie  w sali III 11 lub w pokoju Samorzadu na II piętrze w mniejszych grupach 

- serdecznie zapraszamy przedstawicieli samorządów klasowych

 oraz wszystkich zainteresowanych!!!

Samorząd kontaktuje się regularnie poprzez grupę SU ZAN na Facebook'u. 

Zaproszenia do grupy wysyła Opiekun SU, Przewodniczący i Zastępca SU.

adres mailowy samorządu: suzan.pruszkow@gmail.com 


 

 

ZARZĄD:

Przewodniczący: MACIEJ SIEWIERSKI IID             

Zastępca/skarbnik: DANIEL YARGICI IB  

      Skarbnik (do końca listopada 2017):  Kacper Grossman IIID

  

Opiekun SU od września 2016: MAŁGORZATA WIDERA    

 

Kontakt mailowy z opiekunem i zarządem samorządu: suzan.pruszkow@gmail.com lub poprzez grupę SU Zan na Facebook'u.

Opiekun Samorządu zachęca również do kontaktu osobistego - dyżur Opiekuna SU w sali III11na III piętrze - poniedziałki długa przerwa.


 

Sekcje Samorządu Uczniowskiego:

( Nabór do sekcji trwa cały rok- pamietaj: Samorząd Uczniowski tworzą  WSZYSCY uczniowie

zawsze możesz się dołączyć!!!)

 

SEKCJA PRAWNA (SP):  Aleksandra Wlizło IIb ( kierownik sekcji), Anna Gołaszewska IIIb, Maciej Siewierski IId, Maciej Piotrowski IIIb,

SEKCJA ORGANIZACJI IMPREZ (OI): Daniel Yargici Ib ( kierownik sekcji)Kacper Grossman IIId, Paweł Chojnacki Ic, Marysia Kochel Id, Wojciech Szczęsny Ia, Lilia Baghdasaryan Ia, Agata Szkop IIa, Magdalena Mućka IIIb, Paweł Jacaszek Id, Sylwia Gołasiewicz IIIc, Iga Matuszewska IIIc, Antonina Konarska IbMikołaj Połowicz Ic, Mikołaj Krause Ic, Paulina Malinowska IId;

SEKCJA PLATYCZNA (SPA):  Aleksandra Matusik IIc (kierownik sekcji), Zuzanna Wojtczak IIc ( zastępca),  Dominik Olborski IIa, Weronika Opara Ia, Natalia Klimiuk II a, Emilia Bykiw IIa,  Weronika Grotkowska IIa, Katarzyna Grabarek IId, Natalia Pokorska IIa, Alicja Augustyniuk II a

SEKCJA PROMOCJI SZKOŁY (SPS): Radek Gryczka IIa ( kierownik sekcji), Natalia Jura IIa ( zastępca- - kierownik sekcji fotograficznej - SF), Kacper Pawlak Ia,  Sylwia Gołasiewicz III c,  Kacper Winiarski IIc, Feruza Musijanowa II (SF), Dominik Olborski IIa ( SF) - opiekun sekcji fotograficznej - pani profesor Jolanta Zgoda

SEKCJA NAUKOWA (SN): Bartosz Panfic II c ( kierownik sekcji), Kacper Winiarski ( zastępca), Aleksandra Gajewska IId,

SEKCJA WOLONTARIATU (SKW): 

Aleksandra Okuń IIIb ( kierownik sekcji SKW do października 2017) 

Aleksandra Gajewska IId - kierownik SKW 

Klementyna Grzybowska Id i Paulina Tarnowska IIb- zastępcy

*________ łącznicy SKW z posczególnych klas:

Klasy I:Barbara Biernacka Ia, Weronika Kochel Ib, Antonina Konarska Ib, Magda Szymianiak Ic, Jacek Michalak Ic, Jakub Kamiński Id, Julia Szmul Id,  Paweł Gontarek Id, Bartek Chmielewski Id,Kuba Nowicki Id; 

Klasy II: Natalia Klimiuk IIa, Aleksandra Kałużna IIa, Julaian Szakiński IIa, Agnieszka Kurowska IIa, Emilia Bykiw IIa, Agnieszka Zadrożna IIa, Radek Gryczka IIa, Mateusz Zbroja IIa, Karolina Tkacz IIbKasia Frątczak IIc,Marlena Burkot IIc, Bartosz Panfic IIc, Kacper Winiarski IIc, Marysia Kucińska IId, Gabrysia Trepkowska IId, Katarzyna Grabarek IId, Maciej Siewierski IId; 

Klasy III: Aleksandra Furmańska IIIaAnna Głoaszewska IIIb, Adam Górski IIIb, Gabrysia Czerniak IIIb, Mariusz Czarnocki IIIb, Greta Wilczyńska IIIb, Aleksandra Mazurkiewicz IIIb, Mateusz Marciniak IIIb, Iga Matuszewska IIIc, Syliwia Gołasiewicz IIIc,Krzysztof Skoczyński IIIc, Maja Em-Kamieniec IIIc,  Maciej Kawalec IIIc, Marta Wójcik III c,Natalia Moskal IIIc, Jakub Kosiński IIIc, Ola Wasilewicz III c, Maciej Indra IIId, Zuzanna Pasternak IIId...

   ..... ( sekcja otwarta na wszystkich heart

Samorządy Klasowe:

KLASA 1A:

Przewodnicząca:  Lilia Baghdasaryan 

Zastępcy: Wojciech Szczęsny

Skarbnik: Patrycja Wojtczyk 

KLASA 1B:

Przewodniczący: Daniel Yargici

Zastępcy: Antonina Konarska

Skarbnik: Anna Rękas

KLASA 1C:

Przewodniczący: Jacek Michalak 

Zastępcy: Mikołaj Połowicz, Mikołaj Krause

Skarbnik: Paulina Woźniak

KLASA 1D:

Przewodnicząca:  Maria Kochel

Zastępca: Paweł Jacaszek

Skarbnik: Karolina Wargocka

KLASA 2A:

Przewodniczący: Radek Gryczka

Zastępca: Agata Szkop

Skarbnik: Aleksandra Kaczmarczyk

KLASA 2B:

Przewodniczaca: Aleksandra Wlizło

Zastępca: Anna Śmietanka

Skarbnik: Paulina Tarnowska

KLASA 2C:

Przewodniczący: Kacper Winiarski

Zastępca: Bartosz Panfic

Skarbnik: Weronika Kacprzycka

KLASA 2D:

Przewodniczący: Maciej Siewierski

Zastępca: Paulina Malinowska

Skarbnik: Aleksandra Gajewska

KLASA 3A:

Przewodnicząca: Julia Trzebińska

Zastępca: Julia Stępień

Skarbnik: Aleksandra Filczak

KLASA 3B:

Przewodnicząca: Anna Gołaszewska

Zastępca: Maciej Piotrowski

Skarbnik: Magdalena Mućka

KLASA 3C:

Przewodnicząca : Sylwia Gołasiewicz

Zastępca: Iga Matuszewska

Skarbnik: Sandra Gołębiewska

KLASA 3D:

Przewodniczący: Maciej Indra

Zastępcy: Kacper Grossman

Skarbnik: Patrycja Grabusińska


Znalezione obrazy dla zapytania samorząd uczniowski napis

ROK SZKOLNY 2016/17

Spotkania Samorządu Uczniowskiego z samorządami klasowymi

odbywają się we WTORKI  oraz w CZWARTKI na długiej przerwie  w sali III 11 

- serdecznie zapraszamy przedstawicieli samorządów klasowych

 oraz wszystkich zainteresowanych!!!

Samorząd kontaktuje się regularnie poprzez grupę SU ZAN na Facebook'u. 

Zaproszenia do grupy wysyła Opiekun SU, Przewodniczący i Zastępca SU.

adres mailowy samorządu: suzan.pruszkow@gmail.com


 

 

ZARZĄD:

Przewodniczący: MACIEJ SIEWIERSKI ID             

Zastępca/skarbnik: KACPER GROSSMAN IID    

WERONIKA MYSZKOWSKA IA ( I semestr)     

Opiekun SU od września 2016: MAŁGORZATA WIDERA    

Kontakt mailowy z opiekunem i zarządem samorządu: suzan.pruszkow@gmail.com lub poprzez grupę SU Zan na Facebook'u.

Opiekun Samorządu zachęca również do kontaktu osobistego: wtorki ( cały dzień), poniedziałki i  piątki (5-8 lekcja), czwartki ( 1-4 lekcja) 

 

  


 

Sekcje Samorządu Uczniowskiego:

( Nabór do sekcji trwa cały rok- pamietaj: Samorząd tworzą  WSZYSCY uczniowie - zawsze możesz się dołączyć!!!)

 

SEKCJA PRAWNA (SP): Maciej Siewierski Id ( kierownik sekcji), Maciej Piotrowski IIb (przedstawiciel samorządu w Młodzieżowej Radzie Miasta Pruszkowa MDM ), Michał Tyc IIIc (przedstawiciel samorządu w Młodzieżowej Radzie Miasta Pruszkowa MDM ), Anna Gołaszewska II b, Zuzanna Praszczałek IIId,  Zuzanna Marszałek III c, Radosław Gryczka Ia.

SEKCJA ORGANIZACJI IMPREZ (OI): Kacper Grossman IId ( kierownik sekcji), Magdalena Mućka IIb, Klaudia Nowakowska IIc,  Zuzanna Marszałek III c, Aleksandra Roszczyk IIc, Aleksandra Kałużna Ia, Wojciech Budzisz Ia, Sandra Gołębiewska IIc, Magdalena Bartosiewicz Ib, Kacper Winiarski Ic, Bartosz Panfic Ic.  

SEKCJA PLATYCZNA (SPA): Mariusz Czarnocki IIb ( kierownik sekcji od II semestru) Aleksandra Mazurkiewicz IIb ( wice -kierownik sekcji), Dominika Krzysiak IIb, Anna Śmietanka Ib, Jadwiga Wojciechowska IIc,Alicja Augustyniak Ia, Natalia Pokorska Ia, Weronika Grotkowska Ia, Emilia Bykiw Ia, Natalia Klimiuk Ia, Aleksandra Matusik Ic, Zuzanna Wojtczak Ic. 

SEKCJA PROMOCJI SZKOŁY (SPS): Katarzyna Sokołowska IIIb (kierownik sekcji), Dominik Olborski Ic, Natalia Jura Ia, Magdalena Bartosiewicz ( Ib ), Jan Charaszkiewicz ( IIIb)

SEKCJA WOLONTARIATU (SKW): Aleksandra Okuń IIb ( kierownik sekcji SKW), Zuzanna Marszałek IIIc, Patrycja Kuch IIId, Zuzanna Praszczałek IIId,  Bartosz Kunda IIIb, Anna Gołaszewska IIb, Greta Wilczyńska IIb, Gabriela Czerniak IIb, Aleksandra Mazurkiewicz IIb, Adam Górski IIb, Mariusz Czarnocki IIb, Cezary Górski IIb, Mateusz Marciniak IIb, Jakub Sudenis IIb, Jadwiga Wojciechowska IIc, Aleksandra Wasilewicz IIc, Sylwia Gołasiewicz IIc, Maja Em-Kamieniec IIc, Sandra Gołębiewska IIc, Krzysztof Skoczyński II c, Ernest Drobny IIc, Jakub Kosiński IIc, Emilia Bykiw Ia, Karolina Tkacz Ib, Marta Zawadzka Id, Gabrysia Trepkowska Id, Marysia Kucińska Id: ( sekcja otwarta na wszystkich heart


 

Samorządy Klasowe:

KLASA 1A:

Przewodnicząca: Radosław Gryczka

Zastępcy: Agata Szkop

Skarbnik: Ola Kaczmarczyk

KLASA 1B:

Przewodnicząca: Magdalena Bartosiewicz;

Zastępcy:Aleksandra Wlizło;

Skarbnik: Kamil Majewski;

KLASA 1C:

Przewodniczący: Kacper Winiarski;

Zastępca: Bartosz Panfic;

Skarbnik: Dominik Olborski

KLASA 1D:

Przewodniczący: Maciej Siewierski;

Zastępca: Paulina Malinowska;

Skarbnik: Bartek Mateńko;

KLASA 2A:

Przewodniczący: Jakub Gruza i Magdalena Gietka;

Zastępca: Julia Trzebińska; 

Skarbnik: Aleksandra Filczak;

KLASA 2B:

Przewodniczacy: Magadalena Mućka; 

Zastępca: Maciej Piotrowski;

Skarbnik: Anna Gołaszewska;

KLASA 2C:

Przewodniczący: Sylwia Gołasiewicz; 

Zastępca: Iga Matuszewska; 

Skarbnik: Sandra Gołębiewska; 

KLASA 2D:

Przewodniczący: Maciej Indra;

Zastępca: Kacper Grossman;

Skarbnik: Kamil Bajerski;

KLASA 3A:

Przewodniczący: Michał Nasarzewski; 

Zastępca: Jakub Ziemiński; 

Skarbnik: Klaudia Ceyrowska;

KLASA 3B:

Przewodnicząca: Sokołowska Katarzyna;

Zastępca: Sacharczuk Michał;

Skarbnik: Piekart Marta;

KLASA 3C:

Przewodniczący :Zuzanna Marszałek i Janek Charaszkiewicz; 

Zastępca: Michał Tyc;

Skarbnik: Marysia Biernacka;

KLASA 3D:

Przewodnicząca: Praszczałek Zuzanna;

Zastępcy: Stachera Mikołaj;

Skarbnik: Patrycja Kuch;

 

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania samorząd uczniowski napis

14.10.2015- 14.10.2016 

 

                         Bartosz Kunda IIIB - przewodniczący SU

                         Zuzanna Marszałek IIIC -  I zastępca

                         Magdalena Mućka IIB -  II zastępca

                         Marta Kurczak IID  - skarbnik/ sekretarz

OPIEKUN SU - Małgorzata Szpura